My Favorite Designs Of the Year

29. december 2015 at 11:03 | © JacqueBiebs |  My place
Rok 2015 je téměř u konce a tak se teď hodně objevují články "Best Of 2015" - přehled toho nejlepšího z roku 2015....

Jelikož mám blog o Kendall a Kylie Jenner a pravidelně sleduji novinky, včetně jejich webových stránek, vím, že píší různé články (nebo teda spíše jenom Kylie) o jejich oblíbených věcech z roku 2015 (oblíbené fotky z instagramu, oblíbené outfity...) a tím mě Ky inspirovala k tomuto článků: Přehled mých 10 oblíbených designů, který jsem tento rok vytvořila.

Osobně si myslím, že se rok co rok zlepšuji (alespoň o trošičku :D). Stále nejsem profík, moc dobře to vím a také vím, že někdy ty designy jsou uplná katastrofa (a musím se přiznat, že někdy to fakt odfláknu, protože už nemám buď nápady nebo prostě nemám na tvoření náladu, ale už to chci mít prostě za sebou). Avšak někdy se najdou opravdu takové, které se mi opravdu moc líbí a tak tady je tedy těch mých oblíbených 10 designů z tohoto roku. (Nejsou seřazené podle oblíbenosti)

S některými jsem spokojená na záčátku nebyla, ale teď kdyžtak zkoumám ty designy....:D.. Ano stále se u nich najde něco co se mi tam nelíbí / něco co mi tam chybí, ale i tak nejsou snad ty nejhorší :D

Je jasný, že u mě modrá barva vedla na celý čáře :D

Taky do tohoto seznamu vlastně patří budoucí designy na tento blog a galerií, ale mají být jako překvápko na nový rok :D Snad se máte na co těšit - mě osobně se velice líbí a můžu vám říct, že zde bude design na způsob co jsem tady měla dříve s Ashley (druhý design)
Pro galerii blog PrettyLittleLiars jsem dělala vlastně tento rok 2 designy a s oběma jsem byla spokojená :))


Tenhle design je na způsob deisgnu co jsem dělala pro Ellie taky v tomto roce, ale tahle verze se mi líbí a mnohem víc - sice tošku prázdný, ale v jednoduchosti je krása ♥ :D
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement