June 2016

Ordered design ft. Jessica Alba #2

30. june 2016 at 18:46 | © JacqueBiebs |  Ordered designs

Málem jsem zapoměla na tento design pro Toxique, o kterém jsem už kdysi psala a dnes konečně nastavila :D Ze začatku se mi lbíl více, ale.. něco mi tam chybí a možná jsem mohla použit jiné barvy (nebo aspoň jiný odstím béžové - teď jsem si nemohla vzpomenout jak se jí říká :D)... Už nevím co víc napsat (a ani se mi už neche), takže enjoy a bye bye :D


Ordered Designs ft. Jenner Sister & Lucy Hale

10. june 2016 at 11:27 | © JacqueBiebs |  Ordered designs
Tak se zase ozývám po kolika - dvou týdnech? a rovnou se dvěma objednanaými designy na galerie. Mohla jsem se ozvat dříve - mám v zásobě asi 4 volné designy, ale nějak se mi ještě do teď nechtěli zveřejnit, ale v nejbližších dnech snad určitě... :)

V menu jste si mohli všimnout, že i když objednávka není otevřená, můžete zkusit štěstí a napsat mi. Pár lidí se ozvalo, ale rychlejší mají přednost. Teď to momentálně neplatí. Možná další měsíc. Jelikož jsem sice už skončila školu v květnu mám sice dost času, a tvořivá nálada je taky, ale měla bych se aspoň učit na zavěřečné zkoušky (vážně se snažím učit jak jen to jde, ale znáte to :'D Štěstí, že patřím mezi ty nejchytřejší ze třídy :'D) a nechci si přidělávat další "povinosti" Radši když už budu dělat designy jen tak (premade).. A chci se věnovat i něčemu jinému než desingům... To snad chápete. Až budu mít zase náladu někomu udělat napíšu to viditelně někde na blog nebo na ask :)