Konec objednávek pro měsíc červenec!

23. july 2016 at 10:31 | © JacqueBiebs | Posted by Jacque.Biebs♥ |  Order Design
Původní plán byl sice je uzavřít zítra, ale už tak se za poslední dva dny narhrnulo více objednávek než jsem čekala a ja nejsem stroj a už mi dochází nápady. Krom toho blíží se dovolená a ja mám toho hodně a to nemluvím o tom, že se musím psychicky připravit na tu dovolenou (Ještě teď rozdýchávám včerejší zprávy - zbývá už jen 6 dní a známa to totálně po*****, takže místo toho abych se radovala, že některé lidi aspoň pár dní neuvidím, jedna z nich jede s náma -_- parada... a ironii je že ani ta známa, která to pokazila, jí tam nechce -_- Logika -_-). Vím, že je to všem u pr*** ale ja si mmusím ještě někde postěžovat :D No to je ale už jedno... - Ja si tu dovolenou užiju tak či tak a žadné blbé kecy mě zajímat nebudou!! :D

Kvůli tomu teda, že už mi zbývá pár dní před dovolenou, vzala jsem objednávky dvě a to ty, které vím, že budou aktivní (adminkám jsem psala email) + ještě jedno z záhlaví pro jeden web, které sice je hotovo, ale není schváleno, takže možná ještě budu dělat jinačí verze :D + na twitter atd.. (Adminka toho webu něco pro mě udělala a tak jsem ráda, že jí o takhle můžu oplatit :))

Omlouvám se těm, které jsem nezvala, objednávky by vyhovovali, ale jak už jsem psala, u nich vím, že jsou/budou aktivní a nebudu se s tím patlat zbytečně...:)

Objednávka bude, jak jsem předtím psala, otevřena zase jak přijedu :)


Nově příchozí objednávky nepříjmám.


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Daisy Daisy | Web | 23. july 2016 at 10:43 | React

Užij si dovču co to půjde!:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement