Tralalalala

28. september 2016 at 12:31 | Jacque.Biebs♥
Zdravím! Tak jsem zase tady! :D Ovšem zklamu (asi) vás, ale ne s žádnou grafikou. Jak se blížíla škola šlo to se mnou a grafikou z kopce a teď už na to ani nemám pomyšlení. A když jo tak mi to absolutně nejde - nevím jak začít/jaké barvy.. nemám nápady.. Vidím skvělé fotky, které jsou naprosto perfektní pro design a nic! Stejně nic nedokážu vytvořit. Zkoušela jsem i drobnou grafiku, ale ne.. začnu a nedokončím.. Mám grafický blok :/ Takže jestli jste si chtěli ode mě teď někdy objednat - Sorry, ale ne!

Bohužel, možná to bude i kvůli tomu, že moje myšlenky směřují jinam - nevěřím, že to řeknu, ale je ze mě naprostý šprt! :D Pokaždé jsem učení nějak moc neřešila, učila jsem se tak "jednou ročně", ale stejně i tak jsem patřila k těm chytřejším ze třídy.. teď? Učím se furt.. Dneska jsem dokonce začla už v 8 ráno místo toho abych si užívala den bez školy :D A teď tu jsem jenom proto, že už mi z toho hrabe (proto ten nápis :D) a potřebovala jsem se odreagovat. Dopíšu ale článek a jdu pokračovat - nechci si zkazit známky :D .. počítám teda s tím, že z toho co se teď učím za jedna nedostatnu (je toho na mě moc a ještě pak vše určovat na písemce.. to ne :D), ale přeci je.. čím lepší známka tím lépe :D
Jenom teď nevím proč ztracím čas psaním tohodle článku, který stejně nikdo nebude číst :D Ale co, radši si zvykejte - už dlouho chci osobní blog :D Teda už jsem ho měla, a bavilo mě to, ale protože byl tak nějak o tématu, který by se vám nelíbil, tak ho radši neznáte :D A nechcí se tam vrátit, protože.. no kvůli tomu tématu, ale to je jedno..

Tak ja jdu pokračovat, zatím bye ♥

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Simix Simix | Web | 2. october 2016 at 17:12 | React

~Čaué~
Člověk někdy nemá inspiraci, ber to v pohodě. Zase to přijde... a nebo zkus něco v podzimních barvách :D a tak :D
Škola někdy umí hodně... zabrat čas.
Jinak hezký blog :) Akorát mi přijde, že máš moc malá písmenka :D Jinak hezký blog :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement