Design ft. Jake Gyllenhaal

15. october 2016 at 18:48 | Jacque.Biebs♥ |  Ordered designs

Jak krasný pocit, když máte nápad na design, který se vám podaří uskutečnit, možná i lépe než jste si představovali :D. Vážně jsem myslela, že to dopadně tragicky, už hlavně proto, že v mých představách nebyly zařazeny některé prvky, ale výsledek se podle mě povedl a Charlie, pro kterou je design vyroben, je s ním spokojená, což je hlavní ♥
Zakladní barvou je opět tmavá (myslím že věta "Black is my happy color" je pro mě přesná :D), k tomu chtěla modrou a červenou jsem vybrala náhodně - poté mi také došlo, že stejnou kombinaci má na designu v galerii (který je taky ode mě :D), a tak jsem vytvořila další verze, ale tahle kombinace byla stejně nejlepší a Charlie se taky nejvíce líbíla... Váhala jsem jestli dát přechod nebo ne (přijde mi že jsem to hodně dlouho nepoužila), ale nakonec jsem si řekla, že to bude vypadat lépe. (a taky mě inspirovala Ellie, která má na novém, krasném, designu taky přechod v navigaci).
Základ pro mě bylo vytvořit hlavně záhlaví (něco jako koláž) s fotkama s Jakem - bála jsem se, že mi to nepůjde dát nějak dokupy, ale nakonec jsem si s tím poradila skvěle - hlavně mi pomohly brushe ve tvaru mraků, které jsem pak použila i na dolní část fotek, aby to vypadalo otrhaně.
Designy se mi dělal vážně skvěle a také rychle. Akorát teda na konci jsem přemýšlela jaké doplňky, ale nakonec jsem to moc nepřeháněla.

Design for: Jake-gyllenhaal
Big preview: Here
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ©SophieTurner ©SophieTurner | Web | 16. october 2016 at 10:51 | React

Já že jsem tě inspirovala? I ty kecko, jsi zlatíčko ♥ .. Jinak design s Jakem je úplně nádherný, hned když jsem ho viděla u Charlie, tak jsem si ho zamilovala, jsi prostě šikovná :)) .. A taky tajně doufám, že někdy budeš mít otevřenou objednávku :D

2 charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz | Web | 16. october 2016 at 14:43 | React

Jsi největší šikulka, miluju tvoje práce! :) Jsem s layoutem opět maximálně spokojená, takže ti po sté děkuju, že jsi mi ho udělala a ještě k tomu tak dokonale. ♥ :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement