Signatures ft. Little Mix

27. october 2016 at 15:29 | Jacque.Biebs♥ |  graphics
Víte co je pitomost? Ostříhat si sama vlasy, když máte čerstvě vyuční list/málo praxe :D Naštěstí to vypadá jako bych měla konturu do kulata, ale ja to chtěla rovný :D.. No musim na tom ještě pracovat :D Alespon už mám konečně kratší vlasy ♥ :D
Každopádně má tu pro vás opět nějakou tu grafiku aneb signatury s Little Mix! Jsou prázdniny a já mám grafickou náladu, takže toho vyrobím ještě tento týden více :D Avšak ne designy na přání a ted chci v tom udělat jasno, protože mi příjde, že už těch žádostí bylo dost :D OBJEDNÁVKA DESIGNŮ JE TED UZAVŘENÁ!!!! Ano dělám vyjímky, ale pouze pro ty, kterým už jsem jednou řekla, že mi můžou napsat kdykoliv (myslím, že to byla Ellie, Mary, Charlie, Britt.jedna holka ze zahraničí a ... jo to bude asi vše... :D) Nechci ted otevírat objednávku. Jasně mám tvořivou náladu, ale chci ted tvořit podle sebe, kde můžu dát co chci a dělat jak to chci, jestli mě chápete..
Taky chci udělat nějaký ten další návod a myslím, že to bude návod jak vytvořit tyhle signatury :D (btw. ten návod co jsem zveřejnila před chvíli je starší, akorát jsem ho zveřejnila jen na webu a ne tady.. :D)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement