S druhými narozeninami blogu se s vámi loučím

2. january 2017 at 13:52 | Jacque.Biebs♥
Takže nejdříve Šťastný nový rok! :D (ještě to můžu napsat ne?)

Jak už vám asi došlo, zase přichází moje dlouhá pauza (?).. Chtěla jsem teda ještě tedka jak byli prázdniny otevřít poslední objednávku, ale nakonec se mi opět podařilo zavirovat notebook takže nic....

Božeeee, vůbec nevím jak to co chci napsat... Možná mě už za těch pár let tady znáte... jendou tu jsem, podruhé půl roku ne... hodně měním názory a v tuhle chvíli je můj názor na tento blog takový, že už doufám, že se sem nevrátím...Jasně grafika mě baví, ale.... nevím.. asi už by to chtělo jiný koníček.. věnovat se realitě a ne jen snít... (i když musím přiznat že přemýšlím o návratu na osobní :D) Možná ale zase až bude čas (v létě) se sem vrátím.. však víte.. Do té doby...Mohla bych na závěr měla napsat dlouhý článek a rozloučit se s váma a ja nevím co, ale.... prostě se mějte hezky, užívejte života a.. bye ♥♥♥ (jak ohromující článek na závěr -_- :D)

Jacque.Biebs♥
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz | Web | 5. january 2017 at 13:52 | React

Ach jo, ani nevíš, jak mě to mrzí, víš, že tvojí grafiku miluju a bude mi dost chybět, strašně doufám, že si to jednou rozmyslíš a vrátíš se. :( ♥ Jinak ti taky samozřejmě přeju všechno nejlepší do nového roku. ♥ (a vrať se nám co nejdříve :D)

2 Elithia Elithia | Email | Web | 20. august 2017 at 15:44 | React

Zdravím. :)
Ráda bych tě pozvala do nově založeného grafického projektu, nesoucí název DUB, na nímž spolupracuji já a Gaz z designy-na-objednani.blog.cz. Význam v tomto projektu je, že sdružuje grafiky na blog.cz, ať už „živých” či „mrtvých”, a vytváří propagační projekt, který spojí značné a vynikající grafiky po serveru blog.cz.
Podrobnější informace jsou vypsány buď na blogu mém / http://anime-design-e.blog.cz/1708/projekt-dub / nebo na blogu Gaz / http://designy-na-objednani.blog.cz/1708/dub /.
Dříve nebo později bychom měly vydat i seznam členů, na kterém můžeš i ty. ^^

Budeme rádi, když se zapojíš a přihlásíš, protože si myslíme, že máš grafiku v malíčku. :)
Předem děkujeme. ^^

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement